Aktywizacja młodzieży – zarządzanie projektami w obszarze ekonomii społecznej

REKRUTACJA TRWA!!!

Studia podyplomowe dla absolwentów studiów wyższych – także licencjackich!!!
2 semestry na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza teraz tylko za 1600 zł za semestr

Myślisz o założeniu fundacji, stowarzyszenia, spółdzielni, Centrum Integracji Społecznej, Zakładu Aktywizacji Zawodowej lub prowadzisz już organizację pozarządową i chcesz to robić profesjonalnie, nauczyć się pozyskiwać fundusze i umiejętnie zarządzać zarówno organizacją jak i projektami w niej realizowanymi – TE STUDIA SĄ DLA CIEBIE !!!
Przeprowadzimy uczestnika studiów podyplomowych od etapu planowania aż do realizacji i działania.
Liczne zajęcia praktyczne, opracowywanie dokumentów, konsultacje prawne, tworzenie projektów oraz wniosków projektowych, wszystko pod okiem profesjonalistów i praktyków!!!

Jeżeli chcesz:
  • wykorzystać szansę jaką niesie za sobą nowa perspektywa finansowania z UE na lata 2014-2020 – możesz nauczyć się pozyskiwać fundusze na działalność swojej organizacji zarówno w małych jak i dużych projektach!!!
  • dowiedzieć i nauczyć się jak aplikować o granty, poradzić sobie w procedurze konkursowej i w realizacji projektów
  • poszerzyć swoje kompetencje z zakresu z zrządzania zarówno zespołem jak i organizacją
  • nauczyć się pracować z młodzieżą, by móc realizować interesujące projekty profilaktyczne, aktywizujące i pomocowe

Wszystkiego nauczysz się w praktyce podczas studiów podyplomowych
Aktywizacja młodzieży – zarządzanie projektami w obszarze ekonomii społecznej

na Wydziale Studiów Edukacyjnych kontynuującym najlepsze tradycje kształcenia akademickiego w Polsce i będącym jednym z najlepszych wydziałów pedagogicznych w Polsce!!!
JUŻ OD PAŹDZIERNIKA 2017 !!!
ZAPRASZAMY !!!